26Вер

Полтавський ГЗК допомагає мобілізованим комсомольчанам

Головна / Новости / Полтавський ГЗК допомагає мобілізованим комсомольчанам
1408684277_img_9688

Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус минулого тижня зустрівся з двома комсомольчани, які були мобілізовані в армію, а зараз знаходяться в місті в короткому відпустці.

Дениса Дерипаска і Павла Полозун мобілізували ще 13 квітня. Тиждень хлопці пробули в «учебці», потім їх направили на місяць до в / ч, після чого молоді люди потрапили в Донецьку область.

Віктор Лотоус цікавився умовами, в яких знаходилися бійці під час участі в антитерористичній операції. Хлопці докладно розповіли про свій побут і відзначили, що місцеве населення підтримує київську владу. Селяни допомагали бійцям продуктами, і з дому посилки надходили від рідних. Потім частина передислокували в Луганську область, там умови стали гірше. Молоді люди в основному несли службу на блокпостах і супроводжували армійські колони. Денис Дерипаско отримав поранення в плече осколком міни під час супроводження. Лікувався в госпіталі.

Віктор Лотоус наголосив на необхідності забезпечення боєздатності армії, відзначивши, що Полтавський ГЗК надає посильну допомогу ВСУ. Так, мобілізовані комсомольчани, що прибувають в місто на короткий термін, можуть звернутися на комбінат, щоб отримати, наприклад, продукти і відвезти їх бойовим товаришам.

Тетяна ШАНГІНА